Pirmais randiņš

49 3 1 1380 Arthur de Nesterchuk 5.jan 2011 11:57

Pirmais randiņš nekad nav viegls uzdevums. Jūs vēlaties būt oriģināls, taču vienlaikus justies ērti un pārliecinoši. Jūs gribat viņai parādīt, ka esat jautrs tips, bet vienlaikus nevēlaties pārcensties. Sarežģītākais ir tas, ka sievietes pirmajā randiņā reti saka to, ko domā.

Esam sagatavojuši pāris padomus, kas noteikti noderēs pirmā randiņa plānošanā, ieskaitot vietas izvēli un sarunas tematus. Jums atliek tikai to visu iegaumēt.

Lietas, ko sieviete negaida pirmajā randiņā

Profesionāļi saka, ka ir vairākās lietas, kas noteikti jāņem vērā. Pirmā: esiet pieklājīgs. Nerunājiet ar pilnu muti, kā arī nelietojiet žargonu. Laidiet dāmu visu pa priekšu, taču nepārspīlējiet ar savām bruņinieka spējām. Jums jāizskatās pēc džentlmeņa, nevis pakalpiņa. Ļaujiet viņai runāt. Katrā ziņā necentieties par sevi atstāt ideāla vīrieša iespaidu, jo agri vai vēlu tas sabruks.

Izvēlieties pareizu vietu

Pirmā randiņa pareiza norises vieta ir viena no panākumu atslēgām. Jūs nedrīkstat izvēlēties ātrās apkalpošanas restorānu, taču arī pārlieku dārga ēstuve nav tā labākā opcija. Šajā ziņā sievietēm patīk vidusceļš, tāpēc jums jāpielieto iztēle, vienlaikus nepārcenšoties.

Sarunu temati

Viena no vissarežģītākajām pirmā randiņa lietām ir sarunas uzturēšana. Noteikti nerunājiet par savu vai viņas romantisko attiecību pagātni. Domas par viņas bijušajiem ne pie kā laba nenovedīs. Noteikti arī nerunājiet par vecākiem, jo, iespējams, viņai ar kādu no saviem senčiem nav tās labākās attiecības. Tā vietā varat parunāt par brāļiem vai māsām. Noteikti runājiet par mūziku, kino, ceļojumiem...

Padomi „aklajam” randiņam

„Aklais” randiņš ievērojami atšķiras no kārtīgi organizētas pirmās tikšanās. Tam ir nepieciešamas speciālas iemaņas. Vispirms – pārvariet mulsumu! Jūs nepazīstat šo meiteni un viņa jūs arī, taču jums jāparāda, ka kontrolējat situāciju. Sievietēm nepatīk doma par atrašanos vienai kopā ar svešinieku, tāpēc randiņam vajadzētu notikt vietā, kur ir daudz ļaužu. Noteikti izvēlieties vietu, kur varat pasūtīt dzērienus, nevis apjomīgas vakariņas, jo tas neveiksmes gadījumā ļaus ātrāk doties prom. Ja nāksies cīnīties ar kalmāru šķīvī, pasākums var ieilgt.

Otrā randiņa veiksmes faktors

Otrā randiņa izdošanās jau ir atkarīga no rūpīgi izplānotas sarunas. Atcerieties tēmas, kas raiti risinājās pirmajā randiņā, un piestrādājiet pie tām. Noteikti pievērsiet uzmanību frāzēm. Tā vietā, lai teiktu: „Tu esi fantastiska”, sakiet „Tu esi ļoti interesanta”. Šāda mērenības ievērošana parādīs, ka jums viņa ļoti interesē, taču bez pārspīlējumiem. Atsauce: http://irlaiks.lv

Patīk? Parādi ārī draugiem!

0 0 laura m 22.jun 2011 01:55
nu dazi ir labi padomi....
Dienas skatītākais profils
Profilu skatijušies: 1
Guna Eihmane (kaķenīte♥) (19) viesite
ķīmiskā tīrītava
Informācija
»Datums: 2014.gada 25.aprīlis
»Pareizs laiks: 03:16:02
»Vārda diena: Liksma, Barbala
Autorizācija
Sveiks viesi, lūdzu ielogojies!
e-pasts:

parole:Aizmirsi paroli?

Atcerēties mani
Draugiem pase
Reklāmu stends Pievienot
http://hypster.com/hypsterPlayer/MPL?media_type=playlist&playlist_id=6822241&us_id=4885373 MUZIKAS VISAM DIENAM
Filmas online latviešu valodā un ar latviešu subitriem! Jauku Jums skatīšanos! ;) emovies.ucoz.com Filmas online latviešu valodā un ar latviešu subitriem! Jauku Jums skatīšanos! ;) emovies.ucoz.com
Astrālā projekcija iesācējiem (atliek tikai pamēģināt) http://www.astral.lv/index.php?raksts=152 Astrālā ceļošana, meditācija, parapsiholoģija, mistika un daudz kas cits interesants.
SVEIKI....VISIEM ĻOTI MĪĻI SVEICIENI UN BUČAS VALENTĪNDIENĀ...DAUDZ MĪLESTIBU JUMS VISIEM NOVEL : SINTIJA TAURIŅA:) :*
Noize Radio Latvia http://noize.lv Trap-DnB-Big Bass
PTC mājaslapa http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=kamis17 2$ par kliku, min. izmaksa 1000$ reāla iespēja nopelnīt!
čaw! Ja tev arī gribas iepzazīties ar jauniem cilv,un mazliet izklaidēties uzraksti man 27562146 man 22 gadi